Numery telefonów: 60568

Numer/numery wykorzystywane do świadczenia usługi: 60568
Cena w PLN (netto / brutto) /za jednostkę rozliczeniową usługi albo połączenie: 5,00 zł netto / 6,15 zł brutto
Nazwa, rodzaj i zakres świadczonej usługi:Serwisy MT: Konkursy, quizy, serwisy informacyjne i rozrywkowe, kontent
Operator telekomunikacyjny (dostawca publicznie dostępnej usługi telekomunikacyjnej): Polkomtel Sp. z o.o., PTC S.A., PTK Centertel Sp. z o.o., P4 Sp. z o.o.
Podmiot realizujący dodatkowe świadczenie: Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. ul. Bożego Ciała 31, 31-059 Kraków
Termin rozpoczęcia świadczenia usługi:01-06-2012
Data przekazania informacji Prezesowi UKE:25-05-2012

Dodatkowe informacje:
Aby wyłączyć usługę należy skontaktować się z podmiotem realizującym świadczenie.
Pod tym linkiem: http://www.mobiltek.pl/kontakt/ można znaleźć dane kontaktowe

Na stronie podmiotu jest również dostępna opcja wykluczenia numeru z rozsyłek reklamowych
http://www.mobiltek.pl/kontakt/wykluczenie-numeru-z-rozsy%C5%82ek-reklamowych/

Większość operatorów sieci komórkowych umożliwia włączenie blokady dla numerów o podwyższonej płatności w tym celu należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.


Uwaga od Baztel.pl

Nie jesteśmy właścicielami żadnego numeru, nie świadczymy żadnych usług, nie wysyłamy żadnych SMSów, nie dzwonimy. Wszystkie żądania pretensje itd. nie powinny być kierowane do nas!!!

Baza powstała na podstawie informacji udostępnianych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE).

Proszę wszystko czytać ze zrozumieniem i używać swojego mózgu bo mamy już dość dostawać głupie wiadomość od osób które mimo czytelnych komunikatów informacyjnych na stronie kontaktowej wysyłają do nas wiadomości jakby Beztel.pl był źródłem/przyczyną ich problemów z numerami o podwyższonej opłacie. Każda taka wiadomość będzie od razu usuwana, komentarz który nie jest przydatny dla osób korzystających z tej strony też będzie kasowany.

Ilość wyświetleń: 237


Komentarz dodany przez: On (2013-08-28 o 22:55:47)
Jeśli wysłałeś OK na numer 60568 będziesz otrzymywać z tego numeru 3 SMSy tygodniowo, za każdego zapłacisz 6,15 zł. Jeżeli nie wyłączysz usługi przez miesiąc, zapłacisz 73,80 zł, jeżeli nie wyłączysz przez 3 miesiące - zapłacisz 221,40 zł. I tak dalej, bo jeśli nie wyłączysz - serwis sam nie zniknie, umowa dożywotnia. Więc jeśli chcesz płacić i korzystać z usług - nie rób nic. A jeśli nie chcesz: wyślij SMS o treści STOP OK na numer: 60568.Dodaj komentarz...

Nick:


Przeładuj Captcha